KONST / Litografier / Färglitografi 13864320
nr 1386 4320
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/1. Bladets mått: 56x36cm, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:58:55
700 kr
22 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd